Наші Нагороди

Наші Нагороди
 • Nobel İlaç Знову Став Зіркою по «Експорту Фармацевтичної Продукції»

  Nobel İlaç Зайняв Перше Місце в Категорії «İKMİB Зірок Експорту - Фармацевтична Продукція»

  У Стамбулі пройшла традиційна «Церемонія нагородження İKMİB Зірок Експорту», організована Стамбульської асоціацією експортерів хімічних речовин і продукції (İKMİB).

  Рейтинг «İKMİB Зірки Експорту», в якому щорічно оцінюються експортні показники компаній-членів İKMİB в хімічній промисловості, був оголошений на церемонії нагородження, що відбулася в Стамбулі. На церемонії нагородження İKMİB Зірки Експорту в 2019 році компанія Nobel İlaç посіла перше місце в категорії «Фармацевтична Продукція» за свій експорт.

  На церемонії нагородження İKMİB Зірки Експорту 2019 були нагороджені в цілому 140 компаній, які увійшли до п'ятірки кращих в 28 категоріях. Nobel İlaç зберегла перше місце в рейтингу лідерів завдяки збільшенню експорту в 2019 році. Раніше компанія була визнана гідною першого місця в категорії «Експорт фармацевтичної продукції» в 2018 році.

 • Перше Місце в Номінації «Зірки Експорту İKMİB 2018»

  Щорічна церемонія нагородження IKMIB «Зірки експорту», організована Стамбульською Асоціацією Експортерів Хімічних Речовин І Продуктів (IKMIB), проводиться щорічно з метою заохочення за їхній успіх в експорті компаній, що входять до сектору хімічної промисловості. На церемонії вручення премії «Зірки Експорту İKMİB» у 2018 році 84 компанії були нагороджені у 28 номінаціях. У 2018 році хімічний сектор здійснив експорт на суму 17,4 млрд доларів.

  Компанія Nobel İlaç з об'ємом експорту у 65,6 млн. доларів США у 2018 році, була удостоєна першого місця у категорії «Експорт Фармацевтичної Продукції». На церемонії вручення «Зірки Експорту» у 2018 році премію від імені Nobel було вручено Члену Ради Директорів нашої компанії Др. Нуману Балкі.

  Компанія Nobel İlaç, грунтуючись на принципі «Здоров'я – Важлива Цінність», робить все можливе для того, щоб внести свій вклад у національну економіку в якості єдиної вітчизняної фармацевтичної компанії, враховуючи дефіцит зовнішньої торгівлі.

 • Нагорода “Краща Компанія Управління”

  На церемонії вручення нагород “Краща Компанія Управління”, яка організовується компанією Deloitte протягом 25 років, та проведеній цього року у Туреччині, наша компанія стала однією з 11 турецьких компаній в даній галузі.

  Нагорода «Краща Компанія Управління» є однією з ведучих нагород міжнародного ділового світу, заснована на оцінці ефективності управління компаніями в рамках ефективних міжнародних практик.

  При розподіленні нагород враховувались критерії стратегії, компетенції, самовідданності й фінансових показників. В якості незалежного журі брали участь такі відомі представники бізнесу й наукових кіл, як Алі Коч, Алі Сабанджи, Ебру Оздемір, Емре Зорлу, ХамдІ Акін, Ханзаде Доган Бойнер, Люсьєн Аркас, Умран Інан и Уміт Бойнер. Компанія Nobel була єдиною фармацевтичною компанією, яка отримала цю нагороду.

 • IDC 2018 Нагороди за Інтелектуальні Виробничі Технології

  Церемонія вручення нагород International Data Corporation (IDC), яка проводиться щорічно, нагороджує успішні в поточному році проєкти. На заході «IDC Виробничий Саміт Туреччини 2018» завдяки системі SAP-EWM (Extended Warehouse Management), встановленій на фабриці в Дюздже в структурі компанії Nobel İlaç, ми отримали відразу два других місця в категорії «Мобілізація» та в категорії «Корпоративне Перетворення».

  У минулому році в рамках проєкту ЮПІТЕР (Global CRM / CLM) ми отримали перший приз у категорії «Корпоративне Перетворення», а в цьому році ми отримали 2 призи в категорії «Корпоративне Перетворення», тим самим розповсюдивши для більш широкої аудиторії інформацію про компанію Nobel.

 • SAP Quality Awards 2018 – Срібна медаль за проєкт Центр Розповсюдження Дюздже

  Наша компанія отримала срібну нагороду в категорії «Перетворення Бізнесу» завдяки системі SAP-EWM (Extended Warehouse Management), створеній у Центрі Розповсюдження в Дюздже в категорії «SAP Quality Awards 2018», де система SAP, що є світовим лідером в галузі корпоративних додатків та програмного забезпечення, була оцінена яка найкраща успішна корпоративна концепція року.

  SAP оцінює організації, які успішно управляють складними бізнес-процесами за допомогою програмного забезпечення та бізнес-додатків і досягають досконалості в реалізації і вровадженні новацій. Завдяки інтегрованій системі SAP-EWM, встановленій для Центру Розповсюдження в Дюздже, яка була завершена в цьому році, ми розмістили наш повністю інтегрований склад, вміщуючий дуже складні виробничі, логістичні та якістні операції.

 • Спеціальна Нагорода Platin Global 100 Industry 4.0

  Будучи одним з піонерів фармацевтичної промисловості, наша компанія отримала спеціальну нагороду Platinum Global 100 Industry 4.0.

  Журнал «Платін» - щомісячний турецький журнал економіки й бізнесу. В результаті роботи, проведеної разом з дослідницькою компанією «Ipsos», журнал «Платін» на спеціальній церемонії нагородження оголосив позиції в рамках індексу Platinum Global100. Компанія Nobel İlaç, що почала працювати за схемою Industry 4.0 у 2014 році в рамках Програми Цифровізації / Перетворення, була удостоєна спеціальної нагороди згідно індексу Platinum Global 100, отримавши в 2018 році спеціальний приз «Platin Global 100» за тематикою Industry 4.0.

 • Нагорода «Успішні Жінки-Генеральні Директори Року» в номінації «Жінки-лідери Технологій»

  Microsoft (Туреччина) спільно з Асоціацією Жінок-Підприємців Туреччини (KAGIDER) й Фондом Айдина Догана в рамках проєкту «Жінки-Лідери Технологій» здійснили нагороду; премію в категорії «Найуспішніша CIO Жінка року» отримала Бідар Фрі Улуташ. Бідар Озгюр Улуташ була нагороджена премією за цифрове перетворення й керівництво проєктом «Юпітер», розроблений в компанії «Nobel».