Nobel AFF

Nobel AFF
Алматинський Фармацевтичний Завод Нобель (Nobel Almatı İlaç Fabrikası A.Ş. / Nobel AFF) є одним з ведучих фармацевтичних виробників у Казахстані. У 2002 році в рамках реструктуризації Алматинського Фармацевтичного Заводу значні інвестиції були здійснені Холдингом Ulkar.

Алматинський Фармацевтичний Завод Нобель (Nobel Almatı İlaç Fabrikası A.Ş. / Nobel AFF) є одним з ведучих фармацевтичних виробників у Казахстані. В 2002 році в рамках реструктуризації Алматинського Фармацевтичного Заводу значні інвестиції були здійснені Холдингом Ulkar. На заводі було здійснено модернізацію існуючих виробничих площ і створені нові виробничі майданчики у відповідності до міжнародних стандартів GMP. На першому етапі в завод було інвестовано 40 мільйонів доларів, а в збільшення виробничих потужностей в рамках інвестиційної діяльності 2015 року було інвестовано 30 мільйонів доларів. Додаткові інвестиції в розмірі 50 млн доларів США заплановані на найближче майбутнє для розвитку науково-технічного потенціалу й для виробництва біотехнологічних продуктів.

Компанія Nobel AFF розташована на площі 10 000 м² і має 5 виробничих майданчиків, на яких виробляються тверді, рідкі, суспензійні, напівтверді й гелеві фармацевтичні форми продукції. Всі виробничі площі на заводі сертифіковані GMP і виробнича діяльність здійснюється за міжнародними стандартами. Nobel AFF була першою компанією, яка отримала сертифікат GMP у Казахстані в 2011 році й успішно пройшла аудит експертів Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я. Компанія Nobel AFF отримала повну оцінку як від аудиторів у Казахстані й країн СНД так і від аудиторів багатонаціональних фармацевтичних компаній, які мають контрактне виробництво.

Виробничі площі об'єкту обладнані вентиляційними установками за стандартами GMP, оснащені сучасним обладнанням, імпортованим з Італії, Англії, Німеччини, Швейцарії, Бельгії, Данії, США, Туреччини, Індії та Південної Кореї.

Річна виробнича потужність заводу складає 750 мільйонів таблеток, 250 мільйонів капсул, 20 мільйонів флаконів з сиропом-суспензією, 10 мільйонів тюбиків крем-гелю, що є важливою частиною фармацевтичної продукції на казахстанському ринку.

На даний час асортимент продукції компанії Nobel AFF включає близько 250 продуктів, в тому числі 83 молекули в різних фармацевтичних групах, такі як антибіотичні, анальгетично-жарознижуючі, протизапальні, гіпотензивні, гіполіпідемічні, нейропсихіатричні, протипухлинні й онкологічні препарати.

На нашому підприємстві встановлена лабораторія для фізико-хімічних аналізів, лабораторія мікробіології й лабораторія виробничого контролю. Наші лабораторії знаходяться на міжнародному рівні, акредитовані компетентними державними закладами й забезпечені найпередовішими технологіями й вимірювальними приладами. Окрім цього, готова продукція перевіряється в лабораторії «Національного Експертного Центру Фармацевтики, Медичної Техніки й Медичного Обладнання» при Міністерстві Охорони Здоров'я Республіки Казахстан.

Компанія Nobel AFF посідає друге місце в Казахстані серед місцевих фармацевтичних виробників за об'ємом продажів. Компанія Nobel AFF постійно збільшує об'єми експорту в Киргизстан, Узбекістан і Монголію. За підсумками 2018 року Казахстан став лідером з експорту серед фармацевтичних виробників.

Основною метою компанії є покращення якості життя людей шляхом виробництва високоякісних, надійних ліків місцевого виробництва, а також надання точної та корисної інформації користувачам і лікарям про продукцію, що надходить на ринок. Із цією метою компанія створила мережу представництв у всіх містах Казахстану.

На сьогодні в компанії працюють близько 500 чоловік. Співробітники компанії регулярно відвідують навчальні семінари всередині компанії й проходять навчання у відповідності до правил GMP та ISO. Система менеджменту якості компанії відповідає стандарту ISO 9000: 2001 та має сертифікати Турецького Інституту Стандартів і Міжнародного Центру Систем Сертифікації.