Мармара Технокент (MARTEK) Біотехнологічний Науково-Дослідницький Центр

Мармара Технокент (MARTEK) Біотехнологічний Науково-Дослідницький Центр
З метою реалізації вітчизняного виробництва в царині біотехнології й розробки нових молекул, Науково-Дослідницький Центр є комплексом, що виконав умови GMP / GLP й таким, що завершив установку TUBITAK Marmara Technopark. У центрі проводяться дослідження в рамках виробництва інноваційних продуктів з високою доданою вартістю на основі пріорітетів потреб нашої країни.

Компанія Nobel İlaç, поклавши на себе місію «Здоров'я – найвища цінність», створила лабораторію при Науково-Дослідницькому Центрі й комплекс фармацевтичної біотехноглогії з високотехнологічним виробництвом і реактором потужністю 2x1000л. Підприємство включає в себе лабораторії з переробки технологічних процесів у нижньому потоці, верхньому потоці, лабраторії з біоаналізу й біоаналітики й побудоване у відповідності до вимог класифікації з гігієни приміщень, має устаткування й інфраструктуру для виконання всіх стандартів, необхідних для розробки 4 нових продуктів на рік, включаючи стандарти GMP.

Кваліфікований персонал науково-дослідницького центру з розробки біологічних препаратів складається з великої команди вчених зі ступінню магістра й доктора як з Туреччини так і з-за кордону, які мають освіту в таких напрямках, як молекурярна біологія, генетика та біоінженерія. Біотехнологічний науково-дослідницький центр компанії Nobel İlaç займається не тільки розробкою біоподібних ліків з інвестиціями, але й продовжує своє первинне завдання з розробки ліків, досягаючи мети достойного місця Туреччини в світі в цій галузі. В рамках даної мети продовжується розвиток проєктів співробітництва з ведучими інститутами й університетами Туреччини.

Стандарти, запроваджені DSО, EMA і FDA, враховуються при розробці біотехнологічних препаратів, а розроблені лікарські препарати продаються не тільки в Туреччині, а й в усьому світі.