Наш стратегічний пріоритет у біотехнології

Наш стратегічний пріоритет у біотехнології
Компанія Nobel İlaç визнає біотехнологію стратегічним пріоритетом. У 2005 році компанія Nobel İlaç перша серед вітчизняних фармацевтичних компаній у Туреччині провела клінічне дослідження Інтерферон Альфа Фаза II, продовживши свої дослідження в галузі біотехнології, розпочаті за власний капітал та з подальшою державною підтримкою.

2015 рік є знаковим роком для компанії Nobel İlaç і Туреччини у фармацевтичній та біотехнологічній галузях. Серед 28 проєктів та 21 компанії, компанія Nobel İlaç була обрана єдиною компанією, яка отримала проєкт KAMAG 1007 на суму 10 мільйонів доларів США, був ініційований перший національний проєкт по біосиміляру (BIOSIM-1). За спільної підтримки фонду наукових розробок TÜBİTAK і університету Білкент, у 2016 році був запущений рекомбінатний проєкт bi-mAb, який є першим проєктом з розвитку біотехнологічної оригінальної молекули.

Компанія Nobel İlaç також здійснює підтримку препаратів з високою доданою вартістю на місцевому й міжнародному ринках і покриває дефіцит зовнішньої торгівлі у фармацевтичному секторі в Туреччині.

IFC (Міжнародна Фінансова Корпорація), яка входить до групи всесвітнього банку з міцним корінням й 100% місцевим капіталом, інвестувала 25 млн доларів США в біотехнологічний фармацевтичний виробничий комплекс компанії Nobel İlaç. Фонд наукових розробок TÜBİTAK фінансово й технологічно підтримав цю інвестиційну програму.

Компанія Nobel İlaç, окрім біоподібних інвестицій, акцентуючи на розвиток біотехнологій оригінальної молекули, поставила собі за мету збільшити міжнародну конкурентоздатність, як компанії, так і Туреччини.

Інвестиції у фармацевтичну біотехнологію компанії Nobel İlaç складатимуться з 3-х різних науково-дослідницьких виробництв потужністю до 10 000 літрів.

Компанія Nobel İlaç, завдяки інноваційному підходу до виробництва продукції з високою доданою вартістю відповідно до потреб нашої країни, Nobel İlaç здійснює у виробничих комплексах реалізацію вітчизняної продукції в галузі біотехнологій та розробки нових молекул, завершуючи на даний момент установку Tübitak Marmara Teknopark і забезпечуючи умови GMP/GLP.