Ми створюємо світові бренди у фармацевтичній сфері

Ми створюємо світові бренди у фармацевтичній сфері
Компанія Nobel, будучи глобальним гравцем з більш ніж п'ятдесятирічним досвідом, займає вагому позицію на міжнародній платформі, дотримуючись принципу «Забезпечення безпечних та доступних продуктів для здоров'я людини в усіх куточках світу»

Глобальний гравець

Компанія Nobel, прагнучи покращити якість життя за допомогою ефективних та високоякісних продуктів, вироблених у відповідності до міжнародних стандартів, здійснює рекламну та комерційну діяльність, маючи власні організації, які розташовані в таких країнах, як Німеччина, Албанія, Азербайджан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Грузія, Швейцарія, Чорногорія, Казахстан, Киргизстан, Косово, Македонія, Монголія, Молдова, Узбекистан, Росія, Сербія, Туркменістан, Україна й Сенегал.

Компанія Nobel в кожній країні особисто формує кадри; й уся маркетингова діяльність здійснюється відповідно до сталих правил України та Туреччини.

Перший крок на світовий ринок компанія Nobel İlaç, що входить до структури холдингу Ulkar, здійснила в Казахстані, а компанія Nobel AFF, яка була створена у 2002 році, стала першим виробничим підприємством з іноземним капіталом в країні. Цей виробничий комплекс, який є гордістю компанії Nobel, також є першим підприємством в державі, що отримало сертифікат GMP за кращі виробничі стандарти.

Ще одним джерелом гордості на просторах Азії є наше представництво в Узбекистані Nobel Pharmsanoat, що нараховує більш ніж 300 співробітників. Компанія, яка була створена в Узбекистані, в одній з самих густонаселених країн Центральної Азії, є визнаним турецьким брендом, зробивши собі ім'я та бренд, еквівалентний якості компанії Nobel.

Лідер у Фармацевтичному Секторі

Компанія Nobel İlaç є єдиною вітчизняною фармацевтичною компанією в Туреччині з експортом фармацевтичної продукції до 50 країн світу, з урахуванням зовнішнього дефіциту. Більша частина нашого експорту виробляється під нашими власними брендами. Ми є першою та єдиною міжнародною фармацевтичною компанією в Туреччині з власним виробництвом, експортуючи в 25 країн світу продукцію під одним і тим самим брендом.