Про нас

Про нас
Більше ніж п'ятдесятирічний досвід, 100% внутрішній капітал

Глобальну компанію Nobel з більш ніж п'ятдесятирічним досвідом, було засновано в 1964 році із стовідсотковим власним капіталом. Сьогодні компанія Nobel володіє п'ятьма виробничими комплексами, три з яких знаходяться в Туреччині, один - у Казахстані й один - в Узбекистані. Компанія Nobel проводить рекламні й торгові заходи самостійно в 20 країнах світу. Компанія Nobel, в якій працює близько 3000 осіб, експортує свою високоякісну продукцію, вироблену у відповідності до міжнародних стандартів, приблизно до 50 країн світу.

У Туреччині компанія здійснює продаж, маркетинг і управління діяльністю з Стамбулу, виробництво й науково-дослідницьку діяльність - в Дюздже і Гебзе, виробництво сировини - в комплексі розташованому в Черкезкьої.

Компанія Nobel, прагнучи покращити якість життя за допомогою ефективних і високоякісних продуктів, вироблених у відповідності до міжнародних стандартів, здійснює рекламну й комерційну діяльність через власні компанії, відкриті в таких країнах, як: Німеччина, Албанія, Азербайджан, Білорусь, Боснія й Герцеговина, Болгарія, Грузія, Швейцарія, Чорногорія, Казахстан, Киргизстан, Косово, Македонія, Монголія, Молдова, Узбекистан, Сербія, Туркменістан і Україна.

Маркетингова діяльність, яка здійснюється в кожній країні, здійснюється відповідно до встановлених правил, що діють протягом довгих років за допомогою своїх співробітників у Туреччині, Україні.

Перший крок на світовий ринок компанія Nobel İlaç, що входить до структури холдингу Ulkar, здійснила в Казахстані, а компанія Nobel AFF, створена в 2002 році, стала першим виробничим підприємством з іноземним капіталом у країні. Даний виробничий комплекс, що є гордістю компанії Nobel, також є першим підприємством у країні, яке отримало сертифікат GMP за кращі виробничі стандарти.

Ще одним джерелом гордості на просторах Азії є наше представництво в Узбекистані Nobel Pharmsanoat. Компанія, створена в Узбекистані, одній з самих густонаселених країн Центральної Азії, є визнаним турецьким брендом, зробивши собі ім'я та бренд, еквівалентний якості компанії Nobel.

Місія: наша місія полягає в покращенні якості життя, працюючи з вірою в те, що «Здоров'я - перш за все».

Світогляд: наш світогляд складається із забезпечення надійною й доступною продукцією для здоров'я людини в усіх куточках світу.