Корпоративна Відповідальність

Корпоративна Відповідальність
Участь у заходах з соціальної відповідальності, які сприяють розвитку суспільства, охорони здоров'я, освіти й мистецтва, є основним принципом корпоративної відповідальності компанії Nobel İlaç.

Один День CEO

Програма «Один День для Генерального Директора», яку Одгерс Берндтсон протягом 12 років проводить в усьому світі, вважається важливим проектом у діловому світі, оскільки дана програма дозволяє створити емпатію й розуміння між поколіннями й передає вкрай важливий досвід менеджерам нового покоління. Генеральний менеджер компанії Nobel İlaç Хакан Шахін, є єдиним представником у фармацевтичному секторі, який підтримує з самого початку дану програму; вже другий рік ділиться своїм досвідом зі студентами, проводячи дискусії з ділового життя Туреччини.

TMOK (Національний Олімпійський Комітет Туреччини) Караван Університетів Fair Play

Національний Олімпійський Комітет Туреччини, починаючи з 2014 року, відвідує кожний регіон, де Караван Університетів Fair Play розповідає студентам університетів про сенс і поняття принципів Fair Play. Представляючи переваги своєї продукції в цій царині й у сфері здоров’я спортсменів, компанія Nobel İlaç підтримує ідею «краще, правильніше, гарніше», завдяки головному спонсору TMOK Караван Університетів Fair Play. Fair Play пишається тим, що є партнером, який бере участь у процесі прийняття концепції у всіх аспектах спорту.

IKSV (Стамбульський Фонд Культури та Мистецтва)

Компанія Nobel здійснює свою діяльність, виконуючи місію «Підвищення якості життя, працюючи з вірою в те, що здоров’я – понад усе» і дотримуючись принципів «Цінність Мистецтва», підтримує фестиваль з метою розширення аудиторії.

Донорство Крові в Кизилай

Слідуючи принципу «Здоров'я – найвища цінність», компанія Nobel İlaç активно працює протягом більш ніж піввіку та прагне підтримати суспільну охорону здоров'я за допомогою заходів з корпоративної соціальної відповідальності. Гуманітарна організація Червоний Півмісяць (Кизилай) розширила свою кампанію з донорства крові до 3 років з метою донорства стовбурових клітин. Співробітники компанії Nobel İlaç, усвідомлюючи, що «донорство крові й стовбурових клітин рятує життя»,  добровільно практикують донорство, здаючи стовбурові клітини й кров Червоному Півмісяцю.

Проєкт «Рожева Вантажівка»

Проєкт «Рожева вантажівка», запущений компанією Nobel İlaç у співробітництві зі Спілкою Функціональної та Жіночої Урології, спрямований на підвищення обізнаності громадян про проблему нетримання сечі, яка доволі часто зустрічається серед жінок у певних вікових групах, відбувся в травні 2016 року й у травні 2017 року. Мета проєкту полягає в тому, щоб донести до населення, що нетримання сечі при стресовому типі є виліковним захворюванням. Даний проєкт охопив більше ніж 9 000 жінок.

TEGV (Фонд Благодійності Освіти Туреччини) Благодійна Освітня Програма «Розваги, навчання, гігієна»

Співробітники компанії Nobel İlaç ухвалили рішення про те, щоб стати добровільними інструкторами в Освітній Програмі «Розваги, навчання, гігієна», вважаючи, що інформованість про здоровий спосіб життя необхідно розвивати в ранньому віці. Добровольці провели 7 різних занять зі 120 дітьми молодшого шкільного віку а також тренінги з профілактики інфекцій. Міжнародна юнацька палата (JCI), яка налічує 169 000 членів у 114 країнах і виконує місію з розвитку молодіжного лідерства, підприємницьких навичок й обізнаності про соціальну відповідальність, з метою внести свій вклад у позитивні зміни й розвиток суспільства, була нагороджена за 2016 рік премією «Міжнародна Корпоративна Соціальна Відповідальність».

Програма «Дорогоцінні Серця»

Щороку 29 вересня відмічається як Всесвітній День Серця. Свято спрямоване на привернення уваги до серцево-судинних захворювань, підвищення обізнаності про здоров’я серця і внесення вкладу в покращення здоров’я серця.

У рамках даного проєкту компанія Nobel İlaç відвідала початкову школу й дитячий садок села Коюнлу району Йешиллі міста Мардін й, зустрівшись з маленькими дорогоцінними серцями, проінформувала їх про загальний захист здоров'я. Компанія Nobel İlaç, у рамках цього проєкту, розпочала благодійну акцію, яка отримала назву «Дорогоцінні серця».

Кожний Співробітник - Один Саджанець

У рамках кампанії «Кожний Співробітник - Один Саджанець», яка проведена у співробітництві з Міністерством Лісового Господарства й компанії Nobel İlaç, нашими співробітниками було висаджено 2000 саджанців. У селі Бозхане району Бейкоз на березі Чорного Моря нашими співробітниками разом з їхніми родинами були посаджені дерева, де зараз знаходиться вивіска «Nobel Hatıra Ormanı».