Переваги Роботи в Компанії Nobel

Переваги Роботи в Компанії Nobel
У компанії Nobel ми запроваджуємо такі проекти, як «Життя» з метою покращення умов праці й задоволення потреб наших співробітників, проєкт «Кар'єра» для розвитку кадрових ресурсів і кар'єрних планів, проєкт «Розвиток», спрямований на навчання й розвиток практики й проєкт «Кампус» для співробітництва з університетами та студентами.

Життя в компанії Nobel

Ми прагнемо зробити компанію Nobel кращим місцем роботи як для наших співробітників, так і для потенційних кандидатів. Наша команда реалізує плани дій у відповідності до результатів опитувань і досліджень у фокус-групах, які висвітлюють фізичні, розумові та емоційні переживання співробітників компанії Nobel.

Наша компанія запроваджує велику кількість методів і ділиться своїм щоденним позитивним досвідом, тим самим покращуючи взаємодію / зв'язок між відділами, а також забезпечуючи участь і розвиток співробітників. Переваги: #Безсиндромний понеділок, гнучкий графік роботи, сніданок з генеральним менеджером, зустрічі при відкритих дверях, премії Nobel, день дітей співробітників Nobel, соціальні заходи (турнір з боулінгу, вечоринка «Хай живе літо»), проєкти соціальної відповідальності.

Кар'єра в Компанії Nobel

Кожний співробітник компанії Nobel сприймається як окремий талант і ми віримо у важливість роботи в згуртованій команді. Нашими головними пріорітетами є розміщення відповідних кандидатів на відповідні посади, управління процесом розвитку талантів і підвищення їхньої кваліфікації, розвиток компетенцій лідера компанії Nobel, пропозиція різних кар'єрних можливостей за допомогою додатку «Мій Кар'єрний Шлях» і підтримка довгострокової співпраці з усіма співробітниками компанії Nobel.

Завдяки програмі Стажування Рецептів Кар'єри Nobel İlaç ми готуємо молоді амбіційні таланти, з інноваційним і нестандартним світоглядом, що створюють достойне майбутнє.

Розвиток Кар'єри в компанії Nobel

Ми створюємо робоче середовище, яке постійно розвивається й мотивує.

Ефективно використовуючи систему управління, ми аналізуємо діяльність співробітників компанії Nobel, справедливо й систематично оцінюючи й реалізуючи їхні індивідуальні цілі, визначені у відповідності до цілей компанії й надаємо підтримку в сферах, відкритих для розвитку наших співробітників.

Ми працюємо в рамках комплексної перспективи розвитку нашої компанії, проводячи тренінги на основі компетенції співробітників, технічних питань й фокус-груп. Наша компанія орієнтована на кадрові ресурси, їхній розвиток з інноваційними підходами й підтримку команди.

Nobel Кампус

Завдяки програмі Nobel Кампус ми ділимось більш як піввіковим досвідом у фармацевтичній промисловості зі студентами університетів, які відвідують кампуси, й формуємо кадри за допомогою методів, які підвищують їхню цінність й успішність у кар'єрі.

Ми організовуємо для студентів університетів поїздки на фабрику зі структурою виробничих підприємств і нашими менеджерами, створюючи плодотворне й ефективне спілкування.