Наш Підхід до Підбору Кадрів

Наш Підхід до Підбору Кадрів
Наша компанія заснована на принципах, які цінують задоволення потреб наших співробітників і підтримує їхню активну участь у житті компанії та особисте зростання.

Під девізом “Ти цього вартий!” наш персонал почувається причетним до компанії Nobel, з ентузіазмом приходить на роботу, пишається своєю роботою, де має можливість постійного розвитку, а відтак - просування по кар'єрним сходам.

Ми прагнемо працювати в будь-якій сфері в рамках принципів рівності й неупередженості, незалежно від релігії, мови, раси, статі, етнічної приналежності.

Ми прагнемо постійних змін у компанії Nobel. Наша компанія користується можливостями, виявляє стійкість і віру при зміні всіх процесів, долаючи всі перепони.

Ми приймаємо активні рішення в компанії Nobel. Ми мислимо стратегічно, долаючи невизначеність. Ми визначаємо причинно-наслідкові зв'язки й приймаємо раціональні рішення.

У компанії Nobel ми працюємо з орієнтацією на результат. Наша компанія здійснює правильне планування й розробляє альтернативні сценарії у відповідності до умов ринку. Ми тверезо оцінюємо й завжди вирішуємо наші проблеми.

Ми развиваємо навички в компанії Nobel. Ми підтримуємо розвиток кар'єри співробітників компанії Nobel. Наша компанія відмінно використовує практику коучінгу й наставництва. Ми нагороджуємо й заохочуємо успіх, підтримуємо організацію безперервного навчання наших співробітників.

Ми укріплюємо співробітництво в Нобелі. Наша компанія відкрито спілкується в позитивному діловому середовищі, де всі співробітники поважають один одного.