Ulkar Kimya

Ulkar Kimya
Компанія UlkarKimya є акціонерним товариством холдингу Ulkar, створеного в Промисловій Зоні Черкезкьой в області Текирдаг, що спеціалізується на виробництві активної фармацевтичної сировини й мікропелетів з покриттям.

Компанію було засновано у 1988 році на площі 64 000 квадратних метрів, вона розпочала виробництво мікропелетів, створивши в 1990 році активну фармацевтичну сировину, а у 1991 році – окреме підприємство. У 2005 році компанія вирішила збільшити виробництво й лабораторії з метою задоволення зростаючих потреб клієнтів і розширила комплекс закритої площі до 14 000 квадратних метрів. В цьому контексті нові лабораторії контролю якості почали функціонувати в 2007 році, а наприкінці 2009 року завершили будівництво нового заводу з виробництва фармацевтичної активної сировини. Завдяки цим змінам було досягнуто збільшення виробництва у 6 разів.

Компанія Ulkar Kimya надає великого значення якості, безпеці, здоров'ю, екології та гігієні праці, що підтверджується сертифікатами EUGMP, отриманими BfArM (Німеччина) й Міністерством Охорони Здоров'я Турецької Республіки, а сам комплекс є членом PIC.

Окрім обслуговування групи компаній холдингу, компанія Ulkar Kimya експортує активну фармацевтичну сировину й мікропелети з покриттям до Європи, СНГ, Росії, Азії, Південної та Північної Америки. Крім того, компанія продовжує своє зростання за рахунок конрактного виробництва послуг, що надаються різним компаніям за кордоном.

Компанія Ulkar Kimya окрім виробничої діяльності має науково-дослідницьку лабораторію (НДЛ) з сучасною інфраструктурою. Наприкінці 2018 р. лабораторія затверджена державою в статусі Науково-Дослідницького Центру.