Nobel Pharmsanoat

Nobel Pharmsanoat
Nobel Pharmsanoat є фармацевтичною компанією, яка налічує близько 400 співробітників і створеною в Узбекістані в 2002 році, є одним з виробничих комплексів компанії Nobel İlaç, створеної в 1964 році в Туреччині, має філії й представництва в більш як 20 країнах і є однією з 3-х найбільших виробничих баз у світі.

У 2012 році компанія отримала міжнародний стандарт ISO 9001: 2008, у 2014 році ISO 22000: 2005 (HACCP) і в 2016 році сертифікат якості GMP.

З метою покращення існуючого виробництва й розширення експортних можливостей, компанія Nobel İlaç вирішила побудувати новий завод, працюючий за всіма світовими стандартами, 16 листопада 2013 року почала будівництво нового заводу, яке було завершене в серпні 2017 року. Компанія Nobel в рамках інвестицій у розвиток технологій в Узбекістані імпортувала з таких країн, як США, Німеччина, Китай, Швейцарія, Великобританія, Італія, Японія, Туреччина, Південна Корея та Індія нове виробниче й лабораторне обладнання. В даний час на заводі є виробничі лінії для виготовлення більш як 60 ліків, а також лабораторії фізики, хімії й мікробіології, склади для сировини, боксів та готової продукції. Наша продукція повністю відповідає європейським стандартам GMP.

Виробнича потужність компанії складає 10 мільйонів коробок на рік. Компанія виробляє асортимент з 110 продуктів, які містять 60 молекул у різних групах, таких як таблетки, таблетки з плівковим покриттям, капсули, порошкові суспензії, краплі, спрей, назальний спрей і пеніцилін.

Компанія Nobel Pharmsanoat тісно співпрацює з Інститутом Фітотерапії Академії Наук Узбекістану з виробництва лікарських препаратів на основі місцевих лікарських рослин. Сьогодні 3 з 5 видів продукції, виробленої з вітчизняної сировини, експортується за кордон. В нашій компанії нещодавно був створений Науково-Дослідницький Центр, досліджуючий нові молекули й застосовуючий їх до виробництва. Крім цього, виробництво сировини в найближчому майбутньому буде обладнане сучасними технологіями.

На сьогодні компанія Nobel експортує вироби «Зроблено в Узбекістані» в Туреччину, Казахстан, Афганістан і Грузію.

Компанія Nobel Pharmsanoat надає великого значення охороні оточуючого середовища й екології. У виробництві застосовується система безвідходних технологій і створено очисну установку.