Виробничий Об'єкт у Дюздже

Виробничий Об'єкт у Дюздже
Починаючи з 2000 року Виробничий комплекс у Дюздже працює в рамках структури компанії Nobel İlaç, використовуючи високотехнологічне обладнання й повністю автоматизований безпілотний високотехнологічний склад.

На нашему підприємстві, яке має закриту площу близько 40 000 квадратних метрів, на самому високому рівні задовольняються вимоги GMP, а виробництво здійснюється з використанням стійких, екологічно чистих технологій.

Наше виробництво працює з високошвидкісними виробничими й упаковочними машинами, устаткованими за останнім словом, техніки та супроводжені системами автоматизації. На виробничому об'єкті, де безперервне вдосконалення виробничого процесу поєднується з бережливим використанням інструментів, проєкти «Індустрія 4.0» є важливою частиною нашої довготривалої політіки перетворень.

Компанія Nobel на додаток до своєї власної продукції здійснює контрактне виробництво для різних вітчизняних і міжнародних компаній. Наші виробничі комплекси, крім Міністерства Охорони Здоров'я Турецької Республіки, пройшли перевірку міжнародних органів Євросоюзу, України, Білорусі, Саудівської Аравії, Росії й одобрені у відношенні якісного виробництва продукції.

Наш виробничий комплекс забезпечений такими документами, як сертифікат якості, екології, безпеки та гігієни праці ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Усі фармацевтичні лікарські форми, що виробляються на підприємстві в Дюздже, відповідають правилам «Належної виробничої практики (GMP)» світового рівня.

Тверді лікарські форми: таблетки, таблетки з плівковим покриттям, капсули, драже, порошки, саше, гранули

Рідкі лікарські форми: сироп, суспензія, розчин, емульсія, спрей

Напівтверді лікарські форми: крем, помада, гель

Рідкі стерильні лікарські форми: ін'єкційні флакони, одноразові шприці