Фармацевтичний Науково-Дослідницький Центр у Дюздже

Фармацевтичний Науково-Дослідницький Центр у Дюздже
В науково-дослідницькому центрі налічується 65 дослідників, які мають досвід у розробці нових систем носіїв для загальної рецептури.

Ми спеціалізуємось у таких напрямках, як тверді лікарські форми (звичайні / модифіковані / таблетки з відтермінованим релізом, двошарові таблетки, капсули, ADT, шипучі гранули, жувальні таблетки, пастилки й мікропелети), рідкі лікарські форми (розчини, суспензії, сиропи, краплі), напівтверді лікарські форми (креми, помади, гелі й лосьйони), антибіотики цефалоспоринової групи, парентеральні препарати (ліофілізовані продукти, готові до вживання шприці, флакони) та інгалятори для сухого порошку.

Науково-дослідницький центр компанії Nobel İlaç разом з патентним відділом має досвід створення інноваційних рецептур і патентних заявок, який не порушує патенти на оригінальні продукти.

Окрім дослідів з розробки рецептур, наша компанія розробляє методи виробництва, проводить відповідну технологічну оцінку й найбільш ефективно транслює технології у виробничі зони.

Крім розробки рецептури, наш науково-дослідницький центр відповідає за розробку аналітичних методів для сировини й готової продукції, а також за перевірку розроблених методів для сировини й готової продукції й за перевірку розроблених методів. Для успішної розробки фармацевтичних формул необхідні аналітичні розробки високого рівня. Тому безпека ліків, що виробляються за розробленими формулами, аналізується за допомогою встановлених методів. Наш науково-дослідницький центр обладнаний найсучаснішими аналітичними приладами, що створені для аналітичних лабораторій.