НДЦ компанії Nobel İlaç

НДЦ компанії Nobel İlaç
Компанія Nobel İlaç працює з метою розробки ефективних, безпечних, інноваційних економічних продуктів, що дозволяють вести більш здорове життя, підвищуючи рівень здоров'я людини.

Компанія Nobel İlaç з більш ніж півстолітньою історією й висококваліфікованими спеціалістами, з дня заснування здійснює свою діяльність, спираючись на культуру науково-дослідницького центру (НДЦ) й завдяки передовим технологіям лабораторій НДЦ працює у 3 різних локаціях.

  • Фармацевтичний науково-дослідницький центр у Дюздже
  • Науково-дослідницький біотехнологічний центр Мармара Текнокент (MARTEK)
  • Науково-дослідницький центр Ulkar Kimya

Стратегія науково-дослідницького центру Nobel İlaç заснована на розробці інноваційних продуктів шляхом роботи у відповідності зі стратегіями закладу. 95% асортименту продукції Nobel İlaç і всі фармацевтичні препарати, ліцензовані у 39 країнах, були створені в результаті роботи, проведеної в їхньому власному науково-дослідницькому центрі.

Дослідження в науково-дослідницькому центрі проводяться у відповідності з керуючими принципами якісної виробничої практики (GMP) й належної лабораторної практики (GLP), встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров'я у відповідності до національних і міжнародних правил та положень.